Jak mogę Ci pomóc?

Moja misja

Moją misją jest pomóc Ci w tworzeniu życia i relacji, które przyniosą Ci satysfakcję i przyjemność. Nie obiecam Ci, że od tej pory będzie już tylko łatwo, ale że mimo wyzwań, które na Ciebie czekają – odnajdziesz w sobie wsparcie i siłę do stawiania im czoła.

Przestrzeń, którą tworzę jest pełna empatii, życzliwości, szacunku i zrozumienia. Najważniejszy jest dla mnie człowiek wraz ze swoją niepowtarzalną historią. To Ty jesteś specjalistą od swojego życia, a ja mogę towarzyszyć Ci na każdym jego etapie, służąc wsparciem, wiedzą i doświadczeniem, które posiadam. Kluczowym aspekem  jest dla mnie również etyka zawodu, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii jaką jest tajemnica zawodowa.

Jestem wierna Kodeksowi Etyczno- Zawodowemu Psychologa oraz Kodeksowi Etycznemu zarówno Polskiego jak i Niemieckiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji co pozwala zachować wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług.

Odbyłam również własną psychoterapię, bo nie wyobrażam sobie pracy z drugim człowiekiem bez wcześniejszego przyjrzeniasię własnym schematom.

Oferta warsztatów dla biur pośrednictw pracy

Chcesz zadbać o swoich pracowników i pomóc im uchronić się przed wypaleniem zawodowym? Mam dla…

Read More
Stacjonarne warsztaty dla kobiet

Stacjonarne warsztaty dla kobiet to doskonała okazja, by zająć się sobą, poznać nowe osoby i…

Read More
Konsultacje indywidualne z psychologiem

Konsultacje indywidualne z psychologiem polegają na udzielaniu wsparcia i porad psychologicznych dla osób borykających się…

Read More