Mobilne warsztaty dla kobiet na terenie Holandii i Niemiec

*(dojazd w obrębie 100 km), 

*grupy 8 -10 kobiet – od 400 euro za warsztat (cena obejmuje dojazd i materiały
szkoleniowe)

Oferta dla organizacji zrzeszających kobiety lub grup kobiet, które chcą się rozwijać.

Stacjonarne warsztaty dla Kobiet realizowane w miejscowości Emmerich am Rhein i okolicach
Mobilne warsztaty dla kobiet to doskonała okazja dla pań, które szukają sposobu na rozwój osobisty i chcą zdobyć nową wiedzę na temat asertywności, radzenia sobie ze stresem oraz emocjami. W ramach tych warsztatów, organizowanych na terenie Holandii i Niemiec, uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w trzech różnych zajęciach: „Asertywna Emigrantka – wzmocnij swoją asertywność bez poczucia winy”, „Opanuj stres na własnych zasadach – warsztat w oparciu o techniki uważności i pracy z ciałem” oraz „ABC emocji. Jak wykorzystać ich potencjał?”.

„Asertywna Emigrantka – wzmocnij swoją asertywność bez poczucia winy” to warsztat skierowany do kobiet, które wyjechały z kraju i chcą wzmocnić swoją asertywność oraz nauczyć się radzenia sobie z poczuciem winy związanym z opuszczeniem kraju, rodziny i znajomych. Podczas tego warsztatu uczestniczki będą miały okazję poznać narzędzia, które pomogą im wyrażać swoje potrzeby, czuć się pewniej i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w codziennym życiu. Podczas warsztatu będą również mieli możliwość wymiany doświadczeń z innymi kobietami, które znalazły się w podobnej sytuacji.

„Opanuj stres na własnych zasadach – warsztat w oparciu o techniki uważności i pracy z ciałem” to zajęcia, podczas których uczestniczki nauczą się, jak rozpoznawać stres, jak radzić sobie z jego skutkami i jak stosować techniki uważności i pracy z ciałem, które pomogą im opanować stres na własnych zasadach. Na tym warsztacie będą mieli okazję doświadczyć różnych technik relaksacyjnych, które pozwolą im zredukować poziom stresu oraz zwiększyć swoją odporność na trudne sytuacje.

„ABC emocji. Jak wykorzystać ich potencjał?” to kolejne zajęcia, podczas których uczestniczki będą mogły poznać różne rodzaje emocji oraz nauczyć się, jak radzić sobie z emocjami takimi jak gniew, smutek czy strach. Podczas warsztatu uczestniczki będą mogły nauczyć się, jak korzystać z potencjału emocji, jakie działania i strategie warto stosować, aby korzystać z emocji w pozytywny sposób i jak osiągać swoje cele, nie dając się przy tym negatywnym emocjom.

 

 

Zapytaj mnie o szczegóły/zapisz się na listę osób oczekujących:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.