Stacjonarne warsztaty dla Kobiet realizowane w miejscowości Emmerich am Rhein i okolicach

Stacjonarne warsztaty dla Kobiet realizowane w miejscowości Emmerich am Rhein i okolicach
Stacjonarne warsztaty dla kobiet to doskonała okazja, by zająć się sobą, poznać nowe osoby i zdobyć wiedzę, która przyczyni się do wzmocnienia własnej asertywności i opanowania stresu. Jednym z takich miejsc, gdzie realizowane są takie warsztaty, jest miejscowość Emmerich am Rhein oraz jej okolice. Na warsztatach jest grupa 8-10 kobiet, cena od 45 euro.

„Asertywna Emigrantka – wzmocnij swoją asertywność bez poczucia winy” to jeden z warsztatów oferowanych w tym miejscu. Skierowany jest on do kobiet,które mają dość zaspokajania potrzeb innych i chcą wzmocnić asertywną postawę w relacjach w życiu prywatnym i zawodowym. Uczestniczki warsztatu poznają narzędzia i techniki, które pomogą im na codzień wyrażać swoje potrzeby oraz odmawiać bez poczucia winy. Warsztaty będą okazją do poprzyglądania się oraz modyfikacji przekonań i schematów, które blokują asertywność, po to by żyć życiem blżej siebie i swoich wartości.

Drugim z warsztatów jest „Opanuj stres na własnych zasadach – warsztat w oparciu o techniki uważności i pracę z ciałem”. Stres towarzyszy nam w codziennym życiu i często prowadzi do niezdrowych reakcji organizmu. Na tym warsztacie uczestniczki nauczą się, jak rozpoznawać stres, jak radzić sobie z jego skutkami i jak stosować techniki uważności i pracy z ciałem, które pomogą im opanować stres na własnych zasadach.

Ostatni z warsztatów to „ABC emocji. Jak wykorzystać ich potencjał?” Na tym warsztacie uczestniczki poznają różne rodzaje emocji oraz będą mieć okazję nauczyć się, jak radzić sobie z emocjami takimi jak gniew, smutek czy strach. Warsztat pomoże uczestniczkom zrozumieć, jak wykorzystać potencjał emocji, jakie działania i strategie warto stosować, aby korzystać z emocji w pozytywny sposób i jak osiągać swoje cele, nie dając się przy tym negatywnym emocjom.

Stacjonarne warsztaty dla kobiet to doskonała okazja, by zdobyć nową wiedzę, nawiązać kontakty z innymi kobietami i zadbać o siebie. Dzięki temu typowi zajęć, uczestniczki będą mogły rozwijać swoje umiejętności, zwiększać swoją pewność siebie i cieszyć się życiem na własnych zasadach.

Zapytaj mnie o szczegóły/zapisz się na listę osób oczekujących:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.